Výsledky 2017

 

Kategorie MLÁĎATA              
Dívky:                
      1.hod  2.hod NEJ      
1 Krocová Lucka 5,63 4,66 5,63      
2 Kutílková Aneta 5,48 4,76 5,48      
3 Johanovská Kristýna 5,26 5,36 5,36      
4 Poláčková Jana 4,8 5,24 5,24      
5 Čtrnáctá Terezka 3,92 4,44 4,44      
6 Blatná Kačka 2,8 3,49 3,49      
7 Smutná Amálie 2,4 3,18 3,18      
8 Četveriková  Sofie 1,88 2,28 2,28      
9 Pavelková Nelinka 1,58 1,4 1,58      
                 
Chlapci:                
      1.hod  2.hod NEJ      
1 Zimmermann Filip 7,06 7,31 7,31      
2 Hos Tomáš 3,4 5,91 5,91      
3 Artiševskij Daniel 4,2 5,9 5,9      
4 Kudlička Adam 5,76 5,58 5,76      
5 Baloun František 4,91 4,37 4,91      
6 Kindl Martin 4,91 4,3 4,91      
7 Dudek Jan 4,61 4,89 4,89      
8 Seidl Matýsek 2,11 2,81 2,81      
9 Tomášek Adam 1,45 2,2 2,2      
10 Branke Adrian 1,51 1,63 1,63      
11 Peter Daron 1,44 1,57 1,57      
12 Rous Jan 0,72 0,96 0,96      
13 Vlček Petr 0,73   0,73      
                 
Kategorie TEENAGEŘI              
Dívky:                
      1.hod  2.hod NEJ      
1 Smolková Anna 7,67 8,48 8,48      
1 Adamová Bětka 8,2 8,48 8,48      
3 Čechová Karolína 7,83 4,43 7,83      
4 Čtrnáctá Elen 5,85 6,94 6,94      
                 
Chlapci:                
                 
1 Berka Dalibor 7,15 7,44 7,44      
2 Buben Kryštof 7,4 7,3 7,4      
3 Hriciščuk Jiří 6,55 7,07 7,07      
4 Pavelka Radimek 5,27 5,98 5,98      
5 Kroc František 5,54 5,76 5,76      
                 
Kategorie DOSPĚLÍ              
Ženy:                
      1.hod  2.hod NEJ      
1 Smolková Lada 9,88 9,95 9,95      
2 Kudličková Kateřina 8,11 7,65 8,11      
3 Míchková Lucie 6,59 8,1 8,1      
4 Kudláčková Eliška 6,74 7,87 7,87      
5 Táborská Julie 7,74 7,48 7,74      
6 Vítková Lucie 6,6 7,53 7,53      
7 Branke Jaroslava 6,08 7,45 7,45      
8 Blechová Klára 7,22 6,94 7,22      
9 Hetzlová Dana 5,89 6,86 6,86      
10 Artiševskaja Veronika 6,2 6,84 6,84      
11 Čtrnáctá Eva 4,04 6,84 6,84      
12 Pálková Tereza 6,07 6,65 6,65      
13 Balounová Markéta 6,57 4,76 6,57      
14 Topinková Kateřina 6,44   6,44      
15 Hofmannová Jana 5,9 6,15 6,15      
16 Pušová Aneta 5,88 5,47 5,88      
17 Tothová Jolana 5,8 5,58 5,8      
18 Pavelková Lenka 5,66 5,78 5,78      
19 Dvořáková Marcela 5,7   5,7      
20 Sršňová Michaela 5,62 5,4 5,62      
21 Peter Nancy 4,8   4,8      
                 
Muži:                
      1.hod  2.hod NEJ      
1 Nývlt Václav 11,16 11,65 11,65      
2 Vítek Roman 10,47 9,2 10,47      
3 Vlček Petr 8,95 9,98 9,98      
4 Blatný Petr 8,92 9,97 9,97      
5 Haltuch Zbyšek 9,08 9,5 9,5      
6 Křivánek Lukáš 8,62 9 9      
7 Hofmann Vojtěch 7,1 8,64 8,64      
8 Kutílek Jakub 8,55 7,65 8,55      
9 Smutný Jiří 8,14   8,14      
10 Masopust Jirka 7,72 8,04 8,04      
11 Ježek Radim 7,81 6,34 7,81      
12 Kozler Petr 7,5 7,62 7,62      
13 Pěkný Pavel 7,61 6,9 7,61      
14 Košťál Marcel 6,75 7,14 7,14      
15 Záruba Jakub 6,07 6,68 6,68      
                 
Kategorie NEJLEPŠÍ LÉTA              
Dámy:                
      1.hod  2.hod NEJ      
1 Berková Petra 9,15 9,44 9,44      
2 Lauková Šárka 7,53 8,46 8,46      
3 Křížová Andrea 7,14 7,72 7,72      
4 Zimmermannová Monika 7 7,61 7,61      
5 Hetzlová Dana 7,28 7,3 7,3      
6 Hriciščuková Veronika 7,03 7,22 7,22      
7 Vítková Lucie 6,75 7,18 7,18      
8 Smetanová Jana 7,18 6,8 7,18      
9 Petrželková Šárka 6,84 6,62 6,84      
10 Čechová Iva 6,64 6,27 6,64      
11 Havlíčková Jiřina 5,98 5,68 5,98      
12 Krocová Veronika 5,65 5,83 5,83      
                 
Gentlemani:              
      1.hod  2.hod NEJ      
1 Smělý Jarda 12,18 11,9 12,21      
2 Hrdlička Jan 9,82 10,75 10,75      
3 Kindl Jakub 8,99 8,59 8,99      
4 Čech Vladimír 8,64 8,8 8,8      
5 Vokál František 8,22 8,75 8,75      
6 Poláček Oldřich 8,17 8,71 8,71      
7 Hrdlička Ladislav 8,02 8,66 8,66      
8 Smutný Jiří 8,15 8,54 8,54      
9 Rous Zdeněk 8,52 6,98 8,52      
10 Kroc František 8,21 8,07 8,21      
11 Sozanský Petr 7,94 7,93 7,94      
12 Žák Milan 6,26 7,71 7,71      
13 Kutzler Martin 7,56 6,99 7,56      
14 Svetlik Roman 6,97 6,92 6,97      
15 Kutílek Miroslav 6,57 5,95 6,57      
                 
Kategorie STARÉ PÁKY              
Dámy:                
      1.hod  2.hod NEJ      
1 Laholíková Irena 8,2 7,41 8,2      
2 Kudličková Blanka 7,87 8,15 8,15      
3 Nováková Jana 7,52 6,58 7,52      
4 Prokopcová  Jiřina 5,2 5,25 5,25      
                 
Gentlemani:              
                 
1 Hanzal Zdeněk 8,77 8,01 8,77      
2 Kovařík Miloš 7,69 7,71 7,71      
3 Zíma Oldřich 6,9 7,05 7,05      
4 Korber Oldřich 6,15 6,06 6,15      
5 Prokopec Václav 6,03 6,04 6,04      
                 
Kategorie TÝMOVÁ SOUTĚŽ              
                 
1 Rouszde Zdeněk Rous Jarda Smělý Dana Hetzlová Eliška Kudláčková Franta Kroc    
    7,73 11,66 7,33 8,65 8,3 43,67  
2 Sokolíci Roman Vítek Jaroslav Urbanec Jaroslav Ornet Adam Douda Lucie Vítková    
    9,52 7,96 10,74 7,75 6,84 42,81  
3 Chládek&Tintěra Vokál Franta Hrůzová Šárka Radim Ježek Ondřej Baloun Zdeněk Hanzal    
    8,12 5,84 8,12 10,32 8,36 40,76  
4 Bouchači a kočičky Haltuch Zbyšek Táborská Julie Pálková Tereza Míchková Lucie Masopust Jirka    
    10,14 8,26 6,81 7,92 7,29 40,42  
5 BrickTeam Pušová Aneta Lada Smolková Poláček Olda Čech Vladimír Záruba Jakub    
    6,35 9,35 8,82 7,9 5,95 38,37  
                 
Speciální kategorie: házenkáři - basketbalisti            
                 
Lovci Lovosice   1.hod  2.hod 3.hod 1.NEJ 2.NEJ Součet
  Berka Milan 10,17 10,17 10,12 10,17 10,17 20,34
  Motl Jirka 8,98 9,77 9,46 9,77 9,46 19,23
  Semerád Jirka 10,06 10,27 10,67 10,67 10,27 20,94
  Miko Dominik 7,98 9,6 9,79 9,79 9,6 19,39
  Koňařík Jakub 6,95 7,69 6,96 7,69 6,96 14,65
  Kalík Jirka 9,65 10,38 10,8 10,8 10,38 21,18
                 
            Celkový součet: 115,73
                 
Slavoj Litoměřice   1.hod  2.hod 3.hod 1.NEJ 2.NEJ Součet
  Vakrčka Petr 7,79 8,65 8,42 8,65 8,42 17,07
  Alič Admir 10,54 11,2 10,51 11,2 10,54 21,74
  Bambas Martin 9,33 8,54 9,52 9,52 9,33 18,85
  Hanzlík Štepán 9,72 10,38 10,25 10,38 10,25 20,63
  Zbroj Jakub 10,12 10,19 9,94 10,19 10,12 20,31
  Kmoch Vítek 9,27 9,36 10,3 10,3 9,36 19,66
                 
            Vítezný celkový součet: 118,26

Výsledky 2016

             
                   
Kategorie MLÁĎATA                
Dívky:                  
        1.hod  2.hod 3.hod NEJ    
1 Elen Čtrnáctá   5,36 6,7 5,97 6,7    
2 Klára Šimoníková   5,14 5,51 5,07 5,51    
3 Tereza Čtrnáctá   2,11 2,41 2,36 2,41    
                   
Chlapci:                  
        1.hod  2.hod 3.hod NEJ    
1 Matěj  Dvořák   6,28 5,44 7,25 7,25    
2 Lukáš Čech   6,9 5,77 7,02 7,02    
3 Marek Vávra   5,99 6,89 6,66 6,89    
4 Ondřej Hornický   5,16 5,65 6,4 6,4    
5 Jakub Vokál   5,36 5,98 5,97 5,98    
6 Tomáš Kašpar   4,53 4,8 5,63 5,63    
7 Jíří Mikulec   5,32 0 0 5,32    
8 Filip  Zimmerman   4,48 5,12 4,82 5,12    
9 Patrik  Haltuch   3,54 2,9 0 3,54    
10 Filip  Šimoník   3,52 3,32 0 3,52    
                   
Kategorie TEENAGEŘI                
Dívky:                  
        1.hod  2.hod 3.hod NEJ    
1 Tereza Svobodová   7,25 7,52 8,06 8,06    
2 Karolína Čechová   7,51 7,52 7,97 7,97    
3 Štěpána Kutílková   6,8 6,08 5 6,8    
                   
Chlapci:                  
1 Jakub Kutílek   10,81 12,36 12,23 12,36    
                   
Kategorie DOSPĚLÍ                
Ženy:                  
        1.hod  2.hod 3.hod NEJ    
1 Zuzana Šimoníková   5,97 7,77 8,24 8,24    
2 Jitka Eisnerová   7,07 7,62 6,98 7,62    
3 Petra Křivánková   6,2 7,5 6,98 7,5    
4 Eva Čtrnáctá   5,06 6,62 7,42 7,42    
5 Ladislava Moroiová   7 6,9 7,22 7,22    
6 Monika Zimmermanová   5,9 6,42 7,22 7,22    
7 Lucie Hornická   4,56 6,55 6,95 6,95    
8 Marcela Dvořáková   4,81 6,28 6,8 6,8    
9 Markéta Kašparová   3,95 5,96 6,15 6,15    
10 Jarmila  Světlíková   5,33 5,31 6 6    
11 Zdeňka  Nejedlá   5,81 5,55 5,82 5,82    
12 Petra Haltuchová   3,93 5,14 4,62 5,14    
                   
Muži:                  
        1.hod  2.hod 3.hod NEJ    
1 Petr Minárik   8,82 8,24 0 8,82    
2 Otto Hanuš   8,48 8,81 0 8,81    
3 Ladislav Hrdlička   8,52 8,22 0 8,52    
4 Štěpán Stojanov   5,01 8,24 0 8,24    
5 Jiří Smutný   7,32 8,2 0 8,2    
6 Miloš Řepík   6,52 8,2 0 8,2    
7 Filip Seyfryd   7,83 7,62 0 7,83    
8 Tomáš Koukal   7 7,72 0 7,72    
9 Přemysl Čech   7,02 7,68 0 7,68    
10 Petr Hulín   5,03 7,68 0 7,68    
11 Zbyšek Haltuch   7,42 7,64 0 7,64    
12 Milan  Hemelík   6,77 7,06 0 7,06    
13 Michal  Dudek   4,92 7 0 7    
14 Miroslav Soukup   3,7 4,96 0 4,96    
                   
Kategorie NEJLEPŠÍ LÉTA              
Dámy:                  
        1.hod  2.hod 3.hod NEJ    
1 Petra Čechová   4,91 7,7 7,42 7,7    
2 Veronika Hriciščuková   5,53 6,86 7,55 7,55    
3 Monika Hrdličková   5,22 6,92 6,99 6,99    
4 Ivana Čechová   4,68 6,44 5,31 6,44    
5 Alena  Kudličková   6,12 5,34 6,28 6,28    
6 Irena  Laholíková   5,21 6,15 6,16 6,16    
7 Alice  Kundrátová   5,08 5,78 4,66 5,78    
8 Anička Mikulcová   4,7 0 0 4,7    
9 Jiřina Prokopcová   2,82 3,75 4,1 4,1    
                   
Gentlemani:                
        1.hod  2.hod 3.hod NEJ    
1 František Vokál   7,48 8,68 0 8,68    
2 Jaroslav Hornický   8,14 7,98 0 8,14    
3 Jan Hrdlička   8 8 0 8    
4 Vladimír Čech   7,14 7,81 0 7,81    
5 René  Tomášek   7,4 7,46 0 7,46    
6 Petr Matušík   7,37 7,16 0 7,37    
7 Oldřich Poláček   6,06 7,34 0 7,34    
8 Zdeněk Rous   7,3 7,32 0 7,32    
9 Míra Cruz   6,12 6,91 0 6,91    
10 Miroslav Kutílek   6,44 6,83 0 6,83    
11 Miroslav Prokopec   5,82 6,42 0 6,42    
12 Karel Šlapák   6,27 5,95 0 6,27    
13 Oldřich Korber   5,94 5,44 0 5,94    
14 Josef Mayer   5,8 5,65 0 5,8    
                   
Speciální kategorie: házenkáři - basketbalisti          
                   
Lovci Lovosice     1.hod  2.hod 3.hod 1.NEJ 2.NEJ Součet
  Milan Berka   10,68 11,14 10,9 11,14 10,9 22,04
  Filip Motejl   7,81 8,42 8,37 8,42 8,37 16,79
  Jiří Kalík   8,89 8,17 7,12 8,89 8,17 17,06
  Arpád Gebur   8,79 9,76 9,22 9,76 9,22 18,98
  Pavel Pěkný   7,16 7,26 7,33 7,33 7,26 14,59
  Michal Konárik   9,43 9,14 9,67 9,67 9,43 19,1
                   
              Vítezný celkový součet: 108,56
                   
Slavoj Litoměřice     1.hod  2.hod 3.hod 1.NEJ 2.NEJ Součet
  Prokop Maxa   7,28 8,85 8,65 8,85 8,65 17,5
  Jakub Zbroj   6,8 8,96 8,76 8,96 8,76 17,72
  Filip Němec   6,28 8,72 7,83 8,72 7,83 16,55
  Dominik Kincl   8,21 8 7,62 8,21 8 16,21
  Saša Novák   7,76 8,72 9,81 9,81 8,72 18,53
  Tomáš Eisner   8,16 9,92 9,88 9,92 9,88 19,8
                   
              Celkový součet: 106,31